Firma Crocus - 43-400 Cieszyn Boguszowice,
ul. Frysztacka, tel. 668 429 713 , 662 076 382

Ogrodzenia
Crocus - Cieszyn - wykonywanie ogrodzeń

Często przy małych ogrodach i trawnikach, można spotkać stosowane zamiast ogrodzeń żywopłoty. Jednak przy niedużych powierzchniach, sadzenie żywopłotu daje przytłaczający i nieestetyczny wygląd, w niektórych przypadkach tworzy zamkniętą przestrzeń i ogranicza ogród.

W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia, które zastąpią problemy pielęgnacji żywopłotu i dadzą ładniejszy efekt. Oferujemy państwu ogrodzenia sztachetowe, palisadowe i wiele innych. Dopasowujemy je zgodne z ogólną koncepcją ogrodu i wymaganiami narzuconymi przez klienta. Charakteryzuje nas bogata różnorodność oferowanych rodzajów ogrodzeń, jak i możliwość wykonania niskich ogrodzeń ozdobnych.

Dla Państwa wygody w ogrodzie możemy zastosować ogrodzenia ozdobne, oddzielające alejki od terenów zielonych. Do wykonania zleconego zadania używany jest także kamień ozdobny. Oferujemy również inne rozwiązania do Państwa ogrodu. Są to między innymi siatki dekoracyjne, którymi łatwo można odgrodzić rabatki od reszty ogrodu.

Wykonywane przez nas ogrodzenia charakteryzują się trwałością i dokładnością wykonania. Najważniejszym priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. Naszym celem jest zadowolenie klienta poprzez wysoką jakość, przez co możemy budować mocną pozycję na rynku, popartą opiniami i zadowoleniem licznych klientów.

Możemy wykonać dla Państwa instalację trejaży, pergol drewnianych bądź metalowych. Wykonamy także gabiony