Firma Crocus - 43-400 Cieszyn Boguszowice,
ul. Frysztacka, tel. 668 429 713 , 662 076 382

Brukarstwo
Crocus - Cieszyn - usługi brukarskie, kamienie ozdobne

Ogród bez brukowanych alejek to jak oglądanie wystaw sklepowych z daleka – bez możliwości przyjrzenia się im z bliska. Aby umożliwić państwu spacery po ogrodzie bez uszkadzania trawników, zajmujemy się również usługami brukarskimi.

Świadczone przez nas brukarstwo nie ogranicza się do układania kostki brukowej na samym terenie ogrodów – zajmujemy się także budowaniem podjazdów i wykładaniem przestrzeni wokół domów, układaniem chodników i ścieżek z kostki brukowej, granitowej jak i kamienia naturalnego) Aby wszystko ze sobą współgrało, konfrontujemy obecnie istniejący projekt ogrodu i dobór kolorystyki z różnymi rodzajami kostki brukowej, jak i naturalnego kamienia, które klient również może dobrać samodzielnie.

Dajemy państwu możliwość podziwiania z bliska aranżacji ogrodu bez naruszania i deptania wypielęgnowanych trawników. Zagospodarowanie przestrzeni wokół domu i wkomponowanie w ogród alejek to jeden z elementów, jaki wpływa na wygląd ogrodowej zieleni.

Państwa ogród – nasz pomysł na wykorzystywanie kamieni ozdobnych

Jednym z elementów, jaki wykorzystujemy przy aranżowaniu przestrzeni zielonych, jest kamień ozdobny (żwiry i grysy). Często za jego pomocą można podkreślić naturalne walory terenu ogrodu, upiększyć całą aranżację i podkreślić niektóre rozwiązania odpowiednio dobranym kolorem. Głazy narzutowe, często wykorzystywane przy projektach, można skonfrontować z wybranym rodzajem i kolorem kostki brukowej.

Wykonujemy także murki z kamienia naturalnego, z granitu, obrzeżenia kamienne, granitowe, betonowe, schody itp. Oferejmy także wykonawstwo tak zwanych „zielonych parkingów”

Polecamy Państwu także nasze usługi w zakresie wykonywania tarasów,ogrodzeń , gabionów i altan.